O nás

Už jako malý kluk jsem si rád vyráběl různé seznamy, evidence a plány. A ty jsem potom pečlivě dodržoval. Všechno muselo být přesně zařaditelné a zaznamenané.
Přestože mi to tehdy přišlo spíše jako náhoda, nyní si myslím, že bylo naprosto logické, když jsem se po maturitě na Chebském gymnáziu ocitl na VŠE na oboru Finance a účetnictví.
V roce 1994 (na začátku 3. ročníku VŠ) jsem se také více méně náhodně dostal na kurz ke zkouškám na daňového poradce. Několik následujících let jsem potom byl nejmladším daňovým poradcem v republice.
Po promoci a civilní službě jsem začal získávat zkušenosti jako OSVČ. Logickým vývojem jsem své podnikání posléze spolu se svou manželkou transformoval do společnosti AT Offix. A zkušeností i chyb přibývalo. Některé z nich byly opravdu draze zaplacené.
Ze všech jsem se však dokázal poučit a v současnosti jich generuji minimálně. Neomylný ale nejsem.

Jsme malá, dobře fungující účetní společnost, která svou práci dělá dobře a je na ni hrdá. Číslům rozumíme a máme je rádi. Ze zkušeností víme, co je schůdné a co již ne, takže Vás dokážeme ochránit před zbytečnými pokutami a doměrky.

Spolu s manželkou Zuzanou a našimi zaměstnankyněmi nyní zpracováváme účetnictví pro cca 20 klientů.
Někteří z nich jsou obchodní společnosti nebo OSVČ, jiní neziskové organizace se státními dotacemi a penězi ze strukturálních fondů.
Jedni mají 1-5 zaměstnanců, druzí i přes 100 pracovníků.
Prvním zpracováváme jen základní účetní evidenci, pro ostatní děláme i finanční analýzy, pravidelné přehledy hospodaření, vyúčtování činností a středisek a další přehledy podle jejich požadavků a potřeb.