Daňová přiznání
Všechna potřebná přiznání pro Vás zpracujeme a odešleme. Už nebudete muset nic podepisovat nebo kontrolovat.

Účetnictví
Za 14 let v oboru umíme zpracovat účetnictví tak, aby bylo využitelné pro Vaše manažerské rozhodování a zároveň aby odpovídalo předpisům a podmínkám finančních úřadů.

Mzdy a personalistika
Správně spočítat mzdu včetně přesčasů, nemocí, nepravidelné docházky zavání trochu alchymií. Vzhledem k tomu, že měsíčně připravujeme skoro 200 mezd, toto kouzlo perfektně ovládáme.

Zastupování na úřadech
Veškerou komunikaci s více i méně příjemnými úředníky finančních úřadů, správ sociálního zabezpečení a zdravotních pojišťoven obstaráme za Vás. Už nebudete muset nikam jezdit a nic vysvětlovat.

Finanční analýza
Předložíme Vám výstupy z účetnictví v takovém formátu, který potřebujete pro svá rozhodování. Nebo pro Vás takové výstupy navrhneme, abyste mohli plně využít informace skryté v účetní analytice.

Účetní audit
Pokud potřebujete zjistit, jestli Vaše účetnictví odpovídá všem předpisům a je vedené správně, našich 14 let zkušeností Vám perfektně poslouží.

Rekonstrukce účetnictví
Pokud je situace ve Vaší účtárně z jakéhokoliv důvodu již neudržitelnou, můžeme účetnictví kdykoliv přebrat a i zpětně dát do pořádku. Pro nás není nic krásnějšího než účetní výkazy, v kterých přesně víme, co které číslo znamená a z čeho se skládá.

Pracovní doba
Snažíme se být na příjmu co nejvíce. V důležitých případech pracujeme i přes noc nebo o víkendech, ale raději jsme, když můžeme dodržovat normální pracovní dobu.

Podmínky spolupráce
Nevadí nám, když dostaneme doklady v krabici a požadavky jen e-mailem nebo telefonicky, netěší nás ale, když na naše dotazy nikdo nereaguje. Sice se ze všech sil snažíme Vás neobtěžovat, ale pokud k něčemu potřebujeme dodatečné informace, jsou pro nás opravdu důležité.